انجام برف‌روبی در مناطق مختلف پایتخت

0
166

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در ساعات اخیر و همزمان با بارش برف نیروهای شهرداری با تجهیزات و ماشین‌آلات در سطح معابر حضور داشته‌اند و برف‌روبی در حال انجام است.

به گزارش نبض تهران، حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران، با بیان اینکه در ساعات گذشته شاهد بارش برف در سراسر تهران به‌ویژه مناطق شمالی بوده‌ایم، اظهار کرد: در مناطق یک تا پنج و مناطق ۲۱ و ۲۲ بارش بیشتری به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه تمام تجهیزات و ماشین‌آلات به خوبی در سطح شهر چینش شده‌اند، خاطرنشان کرد: نیروهای انسانی شهرداری نیز در معابر حضور دارند و با تلاش آنان خوشبختانه مشکل خاصی تاکنون در سطح شهر وجود نداشته است.

معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری تهران  با اعلام اینکه سامانه دوربینی شهرداری نیز برای کنترل وضعیت معابر به کار گرفته شده است، تصریح کرد: توزیع شن و نمک به طور مرتب در حال انجام و در نقاطی که بارش برف بیشتر است، از تیغه‌ها هم استفاده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه تاکنون برف‌روبی به‌خوبی صورت گرفته است، یادآور شد: پس از بارش برف که در بعضی مناطق پایتخت از روز گذشته آغاز شده و در برخی از دیشب، شاهد حضور شهروندان در خیابان‌ها و نشاط آنها بودیم و خادمان مردم در مدیریت شهری در تلاش هستند تا با حداکثر توان به برف‌روبی معابر بپردازند تا کمترین مشکل را در تردد شهروندان شاهد باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here