افزوده شدن ۱۴۶ اتوبوس به ۱۹ خط اتوبوسرانی شهر تهران

0
237
اتوبوس برقی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، گفت: به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات اتوبوسرانی در غرب پایتخت، ۱۴۶ دستگاه اتوبوس نو به ۱۹ خط اتوبوسرانی در مناطق غربی شهر تهران اضافه می‌شود.

به گزارش نبض تهران، مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، با اشاره به طرحی جدید در خدمات اتوبوسرانی، گفت: با هدف بهبود خدمات اتوبوسرانی و بنا به دستور شهردار محترم تهران مبنی بر برونسپاری ۴۰۴ دستگاه از ناوگان جدید، طی قراردادی در قالب خرید خدمت، شرکت خودرو سرویس شهر به عنوان هفدهمین شرکت خصوصی اتوبوسرانی فعالیت خود را آغاز کرد و اقدامات لازم برای واگذاری ۱۹ خط شرکت جهت ارائه خدمات حمل و نقلی به شرکت مذکور انجام شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت واحد برابر دستور از ابتدای بهمن ماه، کار شناسایی خطوط و تحویل اتوبوس ها را آغاز کرده است، افزود: از ابتدای بهمن ماه تا کنون، تقریباً ۱۱ خط واگذار شده است که با بکارگیری اتوبوس ها نو فعال شده و انشالله در هفته آینده این تعداد به ۱۶ خط خواهد رسید.

علیزاده اضافه کرد: برونسپاری ۱۴۶ دستگاه از ناوگان سامانه پنج اتوبوسرانی به عنوان پایلوت پیش بینی شده که تا کنون ۸۵ دستگاه آن تا جهت اشتغال در ۱۱ خط به شرکت خودرو سرویس شهر تحویل شده و انشالله تا نیمه دوم اسفند ماه راهبری ۱۹ خط این سامانه به طور کامل به شرکت مذکور داده می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه این ۱۹ خط در مناطق ۲، ۵، ۶، ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران قرار دارد، تاکید کرد؛ با نوسازی ناوگان این مناطق جان تازه ای به حمل و نقل اتوبوسی در منطقه غرب تهران دمیده می شود و شهروندان شاهد تغییرات محسوسی در خدمات اتوبوسرانی خواهند بود.

در جلسه ای که صبح دیروز سه‌شنبه هفدهم بهمن ماه با حضور مدیر عامل شرکت واحد، مدیرعامل سازمان بازنشستگی‌، شهردار منطقه ۶ و رئیس هیئت مدیره شرکت خودرو سرویس، مدیر سامانه پنج، مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر و جمعی از مسئولان هر دو مجموعه در سامانه پنج تندرو برگزار شد، روند کار و سیاست گذاری ادامه فرآیند تحویل ناوگان به شرکت مذکور بررسی شد.

شایان ذکر است؛ قراردادی که با شرکت خودرو سرویس شهر منعقد شده به صورت پیمایشی است و پرداخت ها بر اساس پیمایش مبنا انجام می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here