افتتاح دو شعبه جدید فروشگاه شهروند

0
169
شهروند

نود و یکمین رویداد امید و افتخار شهرداری تهران به افتتاح همزمان ۲ شعبه جدید شهروند در مارلیک و فاز ۳ اندیشه و نیز کلنگ‌زنی پروژه نبرد جنوبی اختصاص داشت.

به گزارش نبض تهران، نود و یکمین رویداد امید و افتخار شهرداری تهران به افتتاح همزمان ۲ شعبه جدید شهروند در مارلیک و فاز ۳ اندیشه و نیز کلنگ‌زنی پروژه نبرد جنوبی اختصاص داشت و با حضور لطف‌اله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، داود قربانیان مدیرعامل شرکت شهروند، احمد علوی رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران، مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری امروز شنبه بیست و سوم دی ماه سال جاری برگزار شد.

در این مراسم لطف‌اله فروزنده، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، اظهار کرد: امروز توفیق حاصل شد، دو فروشگاه افتتاح و یک فروشگاه کلنگ زنی شود.

وی اضافه کرد: راهبرد اصلی مدیریت شهری خدمت به مردم است که خدمت ابعاد مختلفی دارد. هرچه بتوانیم سطح خدمت به مردم را عمیق کنیم به اهداف خود نزدیک تر شده ایم‌.

فروزنده خاطرنشان کرد: بحث بازار و تثبیت قیمت بازار مهم است. در راهبری که برای شرکت شهروند تعریف کرده ایم کالا باید با کیفیت، تنوع و قیمت مناسب در اختیار شهروندان قرار بگیرد. بر همین اساس دوستان طرح گسترش کمی و کیفی را در نظر دارند. شرکت شهروند در حال حاضر از روند زیان دهی خارج شده و رشد فروش روند خوب داشته است. ضمن اینکه باشگاه مشتریان هم ایجاد شده و وفاداری مشتریان نسبت به شهروند بیشتر شده است‌. معتقدیم خدمت به مردم مهمترین رسالت و وظیفه ماست و امروز این نگاه را در بخش های مختلف شاهد هستید.

معاون شهردار پایتخت با بیان اینکه با مردم می‌شود شهر را بهتر اداره کرد، گفت: شرکت بیش از یک میلیون و سیصد هزار نفر شهروند در طرح من شهردارم نشان از رابطه خوب و صمیمی مردم با مدیریت شهری دارد.

وی خاطرنشان کرد: مردم حق دارند که خدمت بیشتری به آنها کنیم، شهروند آمادگی دارد ظرفیت های مردمی را در تهران و شهرستان ها فعال کند. اولین حرکت در مارلیک کرج بود و در کلانشهرهای دیگر این حرکت دنبال می‌شود تا بتوانیم یک خدمت به مردم در جهت تثبیت قیمت بازار داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here