اعلام تمهیدات پلیس راهور تهران برای دربی، پنجشنبه آخر سال و سال نو

0
12

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، با بیان مواردی جزئیات برنامه‌های پلیس برای دربی، پنجشنبه آخر سال و سال نو را اعلام کرد.

به گزارش نبض تهران، نشست خبری سرهنگ سیدابوالفضل موسوی پور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، امروز چهارشنبه بیست و سوم اسفند ماه برگزار شد.

سرهنگ موسوی‌پور در این نشست خبری در خصوص تمهیدات ترافیکی دربی ۱۰۳، اظهار کرد: همکاران من از صبح امروز در معابر اطراف ورزشگاه آزادی مستقر شده‌اند و نسبت به روانسازی و مدیریت ترافیک اقدام کرده‌اند.

وی افزود: فعلاً محدودیت ترافیکی در اطراف ورزشگاه نداریم، اما در صورت نیاز محدودیت‌های موقت تردد اعمال خواهد شد. آماده‌باش مأموران پلیس راهور تهران بزرگ نیز تا پایان دیدار و تخلیه کامل جمعیت ادامه خواهد داشت.

موسوی در خصوص تمهیدات ترافیکی پنجشنبه آخر سال، افزود: جلسات مکرر و بازدیدهای میدانی و تمهیدات لازم برای حضور همشهریان در بهشت زهرا دیده شده و مأموران پلیس راهور از پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ از ۴ بامداد در تمام مسیرهای منتهی به بهشت زهرا مستقر خواهند شد.

وی ادامه داد: درهای بهشت زهرا نیز در ساعت ۴ بامداد پنج‌شنبه باز خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: همچنین برابر هماهنگی‌های انجام شده در روز جمعه نیز فعالیت بهشت‌زهرا شبانه‌روزی خواهد بود.

وی گفت: از مردم می‌خواهم که اولاً زمان سفر خود را مدیریت کنند و ثانیاً با توجه به قرارگیری قبور عزیزان خود، مناسب‌ترین مسیر و در را برای ورود به بهشت زهرا انتخاب کنند.

موسوی افزود: تصمیمی برای انسداد مسیر و اعمال محدودیت اتخاذ نشده اما ممکن است که به شکل موقت در داخل قطعات و برخی معابر محدودیت‌هایی برای روانسازی ترافیک ایجاد شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here