اعزام مشمولان دارای برگه آماده به خدمت آبان ماه، از فردا

0
143
سربازی

سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد مشمولانی که برگه آماده به خدمت آبان ماه دریافت کرده‌اند باید از فردا دوشنبه یکم آبان ماه در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور يابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری نبض تهران، سازمان وظيفه عمومی فراجا در اطلاعيه‌ای اعلام کرد: کليه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاريخ آبان ماه سال ۱۴۰۲ دريافت کرده‌اند، باید با مراجعه به يکي از دفاتر خدمات الکترونيک انتظامی پليس ۱۰+ برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دريافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

اين دسته از مشمولان باید روز دوشنبه یکم آبان ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور يابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی باید واکسن مننژيت و دوگانه و اصل مدارک مورد نياز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسيناسيون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرايط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در اين اطلاعيه آمده است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده غيبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظيفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اين اطلاعيه متذکر شده است که متقاضيان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر می‌توانند از طريق کانال خبر سربازی در پيام رسان‌های داخلی (سروش، روبیکا و ایتا) به نشانی khabaresarbazi @ از آخرين اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here