استقرار ۲۸۷۴ شعبه اخذ رأی در تهران در دور دوم انتخابات

0
63

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: در دور دوم انتخابات نماینده مجلس شورای اسلامی در تهران ۲هزار و ۸۷۴ شعبه در شهر و ۶۶ شعبه در روستا‌ها برای اخذ رای مردم مستقر خواهند بود.

به گزارش نبض تهران، حامد شایان معاون سیاسی اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران، عصر شنبه هشتم اردیبهشت ماه در ویژه مراسم تقدیر از شورا‌های اسلامی شهر و روستای تهران که به همت فرمانداری تهران برگزار شد، با تاکید بر تاثیرگذاری خدمت در افزایش مشارکت در انتخابات اظهار داشت: با توجه به نزدیکی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی عملکرد شما عزیزان شورا‌های اسلامی تاثیر بسزایی بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: افراد توانمندی در این جلسه حضور دارند که ارتباط مستقیم با مردم دارند و فعالیت‌های ما را می‌بینند و این فعالیت‌ها بر سنجش مردم تاثیرگذار است. 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران در ادامه بیان کرد: در دور دوم انتخابات نماینده مجلس شورای اسلامی در تهران ۲ هزار و ۸۷۴ شعبه در شهر و ۶۶ شعبه در روستا‌ها برای اخذ رای مردم مستقر خواهند بود.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت آموزش پیش از برگزاری انتخابات به مردم با توجه به تمام الکترونیکی بودن آن خاطرنشان کرد: آمادگی آغاز آموزش مردم را با توجه به تمام الکترونیکی بودن انتخابات داریم که با کمک شورا‌های شهر و روستا بزودی آغاز می‌شود تا انتخابات در سلامت، امنیت، زمان کوتاه و با حضور پرشور مردم برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here