اختصاص ۳ خط اتوبوس برای جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

0
138
اتوبوسرانی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در تشریح تمهیدات خدمات رسانی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: ۳ خط ویژه اتوبوس برای جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پیش بینی شده است.

به گزارش نبض تهران، مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، گفت: حسب دستور ویژه شهردار تهران ناوگان ویژه ای برای مردم عزیزمان که از سراسر کشور و بخصوص تهران در نمایشگاه شرکت می‌کنند اختصاص یافته و در تمام ساعات برگزاری نمایشگاه تا روز آخر در خدمت مردم خواهیم بود.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال، ۳ خط ویژه اتوبوس برای جابجایی شهروندان در نظر گرفته شده که از ساعت ۹ صبح الی ۲۱، از مبادی: میدان صنعت، فلکه سوم تهرانپارس و پایانه آزادی، در خدمت شهروندان خواهد بود.

علیزاده افزود: علاوه بر این ۳ خط، برای رفاه حال بازدید کنندگان گرامی، نسبت به تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل نمایشگاه نیز تدابیر لازم اندیشیده شده است و طبق برنامه ریزی انجام شده با کاهش سر فاصله حرکت اتوبوس‌های خط ۵ تندرو، از مبدا پایانه علم و صنعت به پایانه بیهقی، نسبت به ارائه خدمات بهینه حمل و نقلی به بازدید کنندگان گرامی اقدام کنیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان خاطر نشان کرد: خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی تهران در ایام برگزاری نمایشگاه همه روزه از یک ساعت قبل از آغاز به کار و یک ساعت پس از پایان فعالیت نمایشگاه کتاب، ادامه دارد و بدین منظور از شهروندان گرامی تقاضا داریم، برای بهبود کیفیت خدمات و رفع نواقص، با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود از طریق سامانه ۱۳۷، اتوبوسرانی تهران را یاری کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here