اجرای طرح ویژه نگهداشت بزرگراه‌ شهید بابایی در منطقه یک

0
173

طرح ویژه نگهداشت بزرگراه‌ها در راستای حفظ و نگهداری بهینه کلان شهر تهران و خدمات رسانی به شهروندان در محور بزرگراه شهید بابایی اجرا شد.

به گزارش نبض تهران، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه یک شهرداری تهران، اظهار کرد: طرح ویژه نگهداشت بزرگراه‌ها در راستای حفظ و نگهداری بهینه کلان شهر تهران و خدمات رسانی به شهروندان در محور بزرگراه شهید بابایی اجرا شد.

وی ضمن‌ اعلام خبر فوق افزود: در پایان هفته با توجه به بار ترافیکی کمتر بزرگراه ها، با هماهنگی پلیس راهور و نصب علایم ترافیکی و ایمنی، برابر برنامه زمانبندی شده عملیات ویژه نگهداشت شهر با لایروبی انهار روبسته و کانیو، نظافت و شستشوی گاردریل ها و جداول با خودروی جدول شوی، نظافت و رفت و روب رفیوژ میانی و المان‌های ترافیکی در بزرگراه شهیدبابایی تا سه راه استخر شرق به غرب اجرا شد.

معاون شهردار منطقه یک با توجه به این که عملیات نگهداشت بزرگراه‌های سطح منطقه، جمعه هر هفته در دست اجرا است، از شهروندان محترم منطقه یک درخواست کرد تا هرگونه نقص و ایراد در حوزه نظافت و جمع آوری پسماند را از طریق سامانه‌ ارتباطی ۱۳۷ پلاس اعلام نمایند تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع آنها اقدام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here