آمادگی منطقه ۹ برای میزبانی در یوم الله ۲۲بهمن

0
9
مرتضوی

شهردار منطقه ۹ از آمادگی این منطقه به عنوان قدمگاه امام و انقلاب برای میزبانی در یوم الله بیست و دوم بهمن خبر داد.

به گزارش نبض تهران، سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ با بیان اینکه  منطقه ۹ قدمگاه امام و انقلاب است، گفت: مردم عزیز ایران هر سال با برگزاری باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در  ایام الله فجر، با ارزشها و اهداف انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و با حضور پررنگ خود، دشمنان این مرزو بوم را مایوس و خط بطلان بر توطئه‌هایشان می‌کشند.

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی، اجتماعی و خدمات شهری شهرداری منطقه ۹ در آستانه ایام الله دهه فجر گفت: تقارن بهار انقلاب با ایام انتخابات، اهمیت فجر امسال و راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن را بیش از پیش نموده است. در همین راستا شهرداری منطقه ۹با بکارگیری تمامی امکانات خود آماده میزبانی از حضور چشمگیر شهروندان تهرانی در میدان آزادی، میعادگاه امام و انقلاب است.

مرتضوی با اشاره به ظرفیتهای موجود در سطح منطقه،گفت: ستاد اجرایی بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در شهرداری منطقه ۹ تشکیل و جلسه هماهنگی با هدف تجمیع و تنظیم جدول زمانبندی برنامه‌های ویژه دهه فجر برگزار شد.

شهردار منطقه۹ گفت: در راستای خدمت رسانی ویژه در ایام الله دهه فجر،  هم ‌اکنون در حوزه خدمات شهری نسبت به نصب و رنگ ‌آمیزی داربست و فنس، لایروبی انهار، شستشوی معابر و المانهای ترافیکی اقدام شده است و در خصوص آماده سازی مسیر راهپیمایی اقدامات ویژه‌ای در حوزه عمران، خدمات شهری، ترافیک و اجتماعی در دست اجرا است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here