آماده باش ۲۴ ساعته گشت‌های حامی شهر برای پذیرش کارتن‌خواب‌ها

0
23

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر کاهش چشمگیر دما طی چند روز آینده و بارش نزولات الهی، گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر این سازمان ۲۴ ساعته به صورت آماده باش هستند.

به گزارش نبض تهران، احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، اظهار کرد: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر کاهش چشمگیر دما طی چند روز آینده و بارش نزولات الهی، گشت‌های فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر این سازمان ۲۴ ساعته به صورت آماده باش هستند.

وی افزود : همانطور که پیش از این نیز اطلاع رسانی کرده بودیم ۴۰ گشت فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در مناطق ۲۲ گانه کلانشهر تهران در حال گشت زنی و تردد هستند تا افراد آسیب دیده اجتماعی از جمله کارتن خواب‌ها، بی‌خانمان‌ها، در راه ماندگان و … را به مددسراهای پایتخت انتقال دهند.

وی افزود: ۲۰ مددسرا با ظرفیت ۲۵۰۰ نفر در پایتخت در حال خدمت رسانی به آسیب دیدگان اجتماعی هستند و همچنین ۲۰ مددسرای سیار فصلی نیز در میادین اصلی و ترمینال‌های کلانشهر تهران مستقر شده اند تا به مددجویان خدمت رسانی کنند. همچنین ۲۲ موتورسیکلت حامی شهر نیز در حال رصد معابر در سطح مناطق ۲۲ گانه هستند.

احمدی صدر در پایان گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب مراتب را به سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران اطلاع دهند تا گشت‌های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر بلافاصله به محل اعزام شده و نسبت به انتقال این افراد به مددسراها (گرمخانه ها) اقدام نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here