آزادی ۷۷ زندانی جرایم غیرعمد در آستانه بهار

0
147

همزمان با آغاز ماه رمضان و اسقبال از بهار طبیعت، نیکوکاران استان تهران، زمینه آزادی۷۷ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران را فراهم کردند.

به گزارش نبض تهران، با پیگیری مددکاران اجتماعی این مرکز و همت نیکوکاران در روزهای آغازین ماه مهمانی خداوند و استقبال از بهار طبیعت، بدهی ۷۷ نفر پرداخت شد تا به خانه و نزد خانواده‌هایشان بازگردند.

شایان ذکر است همزمانی آغاز ماه مهمانی خداوند و استقبال از بهار طبیعت موجب شده نیکوکاران بیشتری برای کمک به مددجویان نیازمند جرایم غیرعمد بشتابند.

همچنین روند این کمک‌ها در طول سال نیز ادامه داشته، نیکوکاران با ارسال خلاصه پرونده‌های مددجویان نیازمند از سوی مددکاران ستاد، در امر زیبای نجات گرفتاران سهیم می‌شوند.

بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ در این امر خیر سهیم باشند.

همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی ۵، پلاک ۱۹، طبقه اول، شماره تلفن ۸۸۸۶۱۹۹۲ با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here