آخرین خبرها از وضعیت دانش‌آموزی که در مترو بیهوش شد

0
232
مترو

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با بیان نکاتی آخرین وضعیت دانش‌آموز دختری که در مترو بیهوش شد را تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری نبض تهران، مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به بیهوش شدن “آرمیتا گراوند” دختر دانش‌آموز در روز یکشنبه در ایستگاه میدان شهدا مترو تهران اظهار کرد: در پی این اتفاق این فرد به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شد.

وی گفت: هم‌اکنون این فرد در بیمارستان تحت فرآیند درمانی قرار دارد و ما بر حسب وظیفه سازمانی به عیادت این فرد آمدیم و کادر درمان در حال انجام دادن وظایف خود هستند و در فرآیند درمان تمام تلاش خود را کرده‌اند و ان‌شاءالله شرایط این دختر خانم بهتر شده و به آغوش خانواده‌اش برگردد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه شرکت پروتکل‌هایی را در خصوص مواجه با حوادث مسافری دارد، ادامه داد: در همین حادثه اخیر و بیهوش شدن دانش‌آموز در ایستگاه مترو میدان شهدا، همکاران بنده در سکو قبل از رسیدن نیر‌وهای اورژانس تمام تلاش خود را براساس آموزش‌ها و پروتکل‌های که دیده‌اند، انجام داده‌اند.

درستی گفت: ما درخواستمان از مسافران در ارتباط با چنین مواردی این است که آرامش خود را حفظ کنند و همکاران ما بتوانند در چنین مواقعی کار خود را انجام دهند. در همین حادثه به محض اطلاع راهبر، موضوع به مرکز فرمان اطلاع داده می‌شود و این پروتکل‌ها برای تیم‌ها تعریف شده است.

وی تصریح کرد: از شهروندان درخواست دارم در چنین حوادث مشابه اجازه بدهند که همکاران ما براساس آنچه آموزش دیدند، انجام وظیفه کنند‌.

گفتنی است ساعت ۷ صبح روز یکشنبه نهم مهرماه یک دختر دانش‌آموز ۱۶ ساله در ایستگاه میدان شهدا (خط ۴ مترو)، به قصد عزیمت به مدرسه وارد مترو می‌شود که با دو نفر از هم‌مدرسه‌ای‌ها خود قرار داشته است. لحظه ورود قطار به ایستگاه، این سه نفر به سمت واگن انتهایی قطار حرکت می‌کنند اما طبق تصاویر دوربین‌ها، یکی از آنها هنگام باز شدن درِ قطار، تعادل خود را احتمالاً به دلیل افت فشار از دست می‌دهد و روی زمین می‌افتد؛ که در ادامه با حضور نیروهای اورژانس، این فرد به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here