آخرين وضعيت عمليات جستجوی یسنا، کودک مفقود شده+ فیلم

0
109

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از بکارگیری تمام ظرفیت‌های امدادی برای یافتن دختر بچه چهار ساله مفقود شده در روستاهای کلاله خبر داد.

به گزارش نبض تهران، قاسم غریب آبادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان، با اشاره به تداوم عملیات جست‌وجوی کودک مفقود شده اظهار کرد: از عصر روز یکشنبه ۹ اردیبهشت مفقود شدن یک کودک ۴ ساله در مزارع روستای یلی بدراق کلاله به هلال احمر گزارش شد و عملیات جست‌وجوی تیم های عملیاتی از زمان اعلام حادثه آغاز شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: امروز در سومین روز از عملیات علاوه بر جست‌وجوی زمینی تیم های عملیاتی و تیم آنست، جست‌وجوی هوایی نیز برای پیدا کردن این دختر بچه در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: به همین منظور ۸۷ نیروی عملیاتی با بکارگیری ۹ دستگاه خودروی امدادی و کمکدار، یک تیم سگ زنده یاب، یک فروند بالگرد، یک دستگاه پاراموتور و ۲ دستگاه هلی شات در قالب ۲۲ تیم به منطقه عملیاتی اعزام شدند و در حال انجام گشت زنی و عملیات جست و جو هستند.

وی با اشاره به همکاری خانه‌های هلال برای پیدا کردن کودک، افزود: با دستور استاندار گلستان و پیگیریهای مستمر نمایندگان فعلی و منتخب شرق استان و فرماندار کلاله و سپاه شهرستان، به منظور افزایش توان جست‌وجو ‌از نیروهای هلال احمر شهرستان‌های مینودشت، مراوه‌تپه، گنبدکاووس و نیروهای مردمی و بسیجی نیز در این عملیات استفاده شده است.

VID_20240501_115500_974.mp4

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here